הצטרפו אלינו
המותגים של אסקימוס

על המותגים אותם אנו מייבאים:

JAMES GALT-

עם ניסיון של 175 שנה של ייצור צעצועים, חברת GALT הבריטית יודעת דבר או שניים על ייצור צעצועים שיוצרים חווית לימוד, משחק והנאה. כל מוצרי החברה מיוצרים ברמת האיכות הגבוהה ביותר עם דגש על עיצוב ובטיחות. פאזלים, מוצרי בד רכים, צעצועי עץ ומשחקי קופסא מרכיבים מגוון עשיר של מוצרים שהחברה משווקת.

BIG JIGS-

מאז 1985 מייצרת ומשווקת חברת Big Jigs מאנגליה מוצרי עץ ייחודיים באירופה וארה"ב בהצלחה רבה. מוצרי העץ שלה איכותיים וחדשניים ומספקים מימד לימודי שמסייע לילד לשלב בין חווית משחק ותוכן לימודי שמשאיר את הילד עם ניצוץ של חדווה בעיניו.

Skip Hop-

בשנת 2003 הקימו זוג הורים צעירים מניו יורק את חברת Skip Hop כפתרון למחסור במוצרים ייחודיים ונוחים לשימוש. את כל מה שלא מצאו בשוק שסיפק את צרכיהם, הם ייצרו מחדש בעצמם. עשור ועשרות מוצרים אחרי הם ממשיכים להמציא מוצרים פונקציונאליים, חדשניים ונוחים לשימוש שיכולים להתאים להורים צעירים ולילדיהם. כיום Skip Hop  היא חברה בינלאומית מצליחה שממשיכה להתחדש ולחדש במתן דגש על איכות ועיצוב שחרטו על דגלם עוד בראשית דרכם.

Aladine-

החברה הצרפתית  Aladine מייצרת מוצרי יצירה איכותיים ומעוצבים לטווח גדול של גילאים. החותמות הייחודיות של Aladine מותאמות לגילאי שנה וחצי ועד 9 על פי צרכיהם ומעודדות יצירתיות ופיתוח הדמיון. כל הערכות עשירות בתכולתן והדיו שבתוכן נשטף בקלות ומתייבש במהירות כדי להקל על הילד ליצור בהנאה שוב ושוב.

Rubbabu-

כל מוצרי חברת Rubbabu ההודית רכים ונעימים למגע וזאת בזכות הגומי המוקצף הטבעי שמשמש להכנתם בעבודת יד מדויקת ועדינה. העיצוב יפה אך פשוט כדי לעודד משחק פעיל אצל הילדים. טבעי וידידותי לסביבה הגומי הייחודי של Rubbabu בטוח ומתאים גם לילדים קטנים וככזה זיכה את החברה בפרסים רבים לאורך השנים. החברה משווקת באירופה, ארה"ב ואסיה בלמעלה מ-30 מדינות בהצלחה רבה

Green toys

המטרה שלנו היא ליצור צעצועים ירוקים, ידידותיים לסביבה שכיף לשחק בהם. הצעצועים שלנו 100% ממוחזרים ו- MADE IN USA. כך אנו מציבים איכות והנאת משחק בכל אחד ממוצרינו תוך כדי שמירה על הסביבה למען עתיד ילדנו והקפדה על עיצוב ייחודי ואיכות ללא פשרות.

Spiegelburg

ילדים רוצים לגדול לתוך עולם יפה, צבעוני, מאתגר והרפתקני  כמו העולם ש – Spiegelburg  יוצרת. בהתבסס על עולם הדמויות מתוך הוצאת הספרים שבבעלות החברה כמו קפטן שארקי והפיה לילי נוצר ליין מוצרים רחב עבור ילדים שאוהבים את העולם שלהם צבעוני ויפה יותר.

HABA

חברת HABA מייצרת מזה 70 שנה משחקים וצעצועים מעץ לילדים. החברה דוגלת בחדשנות ובכל שנה נהנים מיליוני ילדים ברחבי העולם מאיכות ללא פשרות במשחקי קופסא, משחקי עץ לתינוקות,צעצועי עץ לילדים, משחקי נסיעות וריהוט לילדים. כל הורה יודע כי יש חשיבות רבה לצעצועים ולמשחקים בהם משחקים ילדינו. בחירה נכונה שלהם תורמת ומפתחת מיומנויות עתידיות חשובות וזאת לצד ההנאה הרבה אותה הם מספקים. צעצועי עץ לתינוקות כמו גם משחקים מעץ לילדים בוגרים יותר, מהווים מענה איכותי המאפשר יצירתיות ודמיון, לצד פיתוח יכולות חשובות נוספות מרקם הטבעי של צעצועי עץ לילדים והעובדה שהם אינם מרעישים ו'מנצנצים' מאפשרים לילד לחוות את המשחק עצמו ללא הסחות דעת מיותרות. צעצועי עץ מצטיינים בבטיחותם, אינם מכילים חומרים רעילים וקיבלו אישורים של מכון התקנים.

Stokke-

חברה נורווגית שהוקמה בשנות ה-30 של המאה הקודמת שמייצרת את מוצריה באירופה עם דגש על עיצוב ואיכות קנתה לאחרונה את החברה הדנית A REAL COOL WORLD ומשווקת את מוצריה בין השאר את האמבטיה המתקפלת. האמבטיה המתקפלת היא מוצר ייחודי שזכה בפרסים רבים לאורך השנים ומטרתו לגרום לילד ולהורה חווית רחיצה תוך כדי חסכון במקום, אידיאלי לשימוש בבית ומחוצה לו.

VER-

חברה הולנדית-בלגית שמייצרת בין השאר חיות מתנפחות וביניהן BETSY הפרה, משחק לבית ומחוצה לו לניפוח חוזר בעת הצורך, איכותי ומעוצב להפליא.

אסקימוס, המסילה 14 רשפון, 0523-532790
Developt By -
Tenebit.com